Mysterious Forest
Registruokis! Kodėl? Nes čia mes. Vieninteliai ir nepakartojami ^^

Mysterious Forest


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Rasės

Go down 
AutoriusPranešimas
Lucy Lights
Scream. It is me ^^
avatar

Posts : 347
Points : 433
Reputacija : 1
Join date : 2010-08-06

RašytiTemos pavadinimas: Rasės   Pen. 08 06, 2010 6:21 pm

Taigi, kaip jau pastebėjote šis forumas nėra kaip visi. Čia jums ne koks pabodęs twilight ar gossip girl.Čia Vyrauja mistinės būtybės, kaip ir daug kur, bet ne kur kitur, o tik čia, jos turi ypatingus požymius, galias, pažeidžiamumą. Taip pat rasės yra suskirstytos į klanus. Jei nesate klane, būsite priskirtas laukiniams ir vadinsitės tiesiog werewolf ar vampire, neturėsite pavardės, nebent savo nedidelę gaują be pavadinimo. Bet jei renkatės būti laukiniu - galite susigalvoti savo vardą. O jei esate klane rinkitės vardą iš sąrašo. Tad:


VAMPYRAI

O ne. Jie tikrai nėra super duper sexai, kaip gėjai nežvilga šviesoje taip pat. Čia renkasi tik tikri vampyrai, taip ir žinokit. Vampyrai kurie yra ištroškę kraujo, valdomi instinkto - ŽUDYK!

Tad... Apie vampyrus

Jie yra balti. Juk neturi savyje kraujo, dooh. Kraupiai balti. Ir neturi jokių aštrių dantukų, ji nebent mėsai valgyti, na žinoma, jei tik nori paskui mėnesį raitytis agonijoje, mat niekas juk nesivirškina. Tad jie kraują geria prapjaudami venas. Su žiedu. Aštriu žiedu perbraukia per veną, prapjauna ją ir geria kraują. Beje, kiekvieno žiedas skirtingas, orginalių formų, net apibūdinančių vampyro charakterį. Ir dar keičiantis spalvą. Jei vampyras ką tik su juo pjovė iki kraujo - žiedas juodas. Jei jau para be maisto - auksinis, iš tolo šviečiantis. Tik reikia nepamiršti prieš geriant iš žmonių atimti sąmonę. Vampyrui reikia papūsti į žmogaus kvėpavimo lauką ir jis kris be sąmonės. Tokia vampyrų ypatybė. Atsigėrę vampyrai užspjauna ant žaizdos ir ji sugyja. Kitaip ta žaizda negytų ir žmogus negyvai už kraujuotų, o tada juk nebeturėtų vampyrai kuo maitintis, mat gyvūnų kraujas jiems nuodingas. Vampyrai saulėje nedega. Jie gelsta. Kaip koks senstantis popierius jie gelsta ir senėja, ne per greit, bet pastebimai. Jie sensta ir šiaip. Bet kažkur x12 lėčiau nei žmogus. Vampyrą galima nužudyti arba suskaldžius jo kaukolę ir sutraiškius smegenis arba perdūrus širdį. O visa kita greitai gyja, bet lieka randai. Vampyrai negali turėti vaikų. Juk jie negyvi, tad kas per vaikai??

VILKOLAKIAI

Šie vilkolakiai... na, jie net nebe žmonės, jie vilkai. Gyvena paprastą gyvenimą, bet jei užuodžia kraują juos užvaldo noras vytis auką, bet paprastai tai daro gaujomis. Klanai net turi savo ritualus. Paskutinį kartą pabučiavę auką (pabučiuoja vado mteris) įpjauną aukos ranką ir paleidžia bėgti. Po kurio laiko visi pasileidžia vytis. Vilkolakiams nėra labai lengva persikeisti į vilką net užuodžiant kraują. Jie turi įtemptai įsivaizduoti kaip jie keičiasi, kol galiausiai tai įvyksta visur nušvintant balta šviesa. Bet tapę vilkais jie nebėra žmonės. Jie vilkai. Net jei įpjautas jų artimasis - jie jį sudraskys. Jei vilkolakis tiesiog norėjo parodyti save tikrą savo meilei - ji mirs net visiškai nekraujuodama, mat iškart pabunda maisto ir kraujo troškimas. Ir vis dėlto, vilkai negali turėti nieko sidabrinio. Jei priešas, net jei žmogus, prie jo priglaus sidabrinį pakabuką - žaizda liks ir įsimes tokia stipri infekcija, kad iškart pradės sekti jėgos, silpnės, nors dar ir gali spėti nudėti žmogų. Tada vilkas turi bėgti pas didžiai paslėptą Didįjį Vilką ir prašyti jo vaistų, bet jie labai reti, tad juos yra liepiama užsitarnauti. Atlikti labai sunkią užduotį, o vilko jėgos vis senka. Užduotį iki mirties atlikti pavyksta retumai, daugelis miršta, net neįsibėgėję. Kaip žmonės vilkolakiai yra daug vikresnis už visus kitus ir laisvai užšoliuoja kur tik nori, bet pasitaiko ir staiga atsirandantis kraujo troškimas ir visa kita, tad su jais būti pavojinga.

METAMORFAI

Jie, pagal idėją, yra panašūs į vilkolakius. Persikeičia į tam tikrą gyvūną, bet ne mistinį, jokių drakonų, slibinų ir panašių dalykų. Būdami gyvūno pavidale jie negali kalbėti kaip žmogus, bet gali susikalbėti su vilkais ir kitais metamorfais. Tiesiog įgimtai supranta vienas kito kiauksėjimą. Metamorfus valdo jų gyvūno instinktas. Jei gyvūnas - triušis, tas žmogus labai mėgs griaužti morkas ir šiaip kartais iškiš dantis, o jei gyvūnas kokia pantera žmogus mokės sėlintį negirdimas. O kad ir jei bus chameleonas. Jiis būtų tobulas vagis, mat iš dalies ir būdama sžmogus prisitaiko prie aplinkos, tampa neastebimas. Ne išvaizda, o elgesiu. Tiesiog moka pranykti. Šiaip metamorfai yra taikūs ir draugiški žmonės, bet moka pakovoti už save, nors ir nelabai tai mėgsta. Beje, metamorfai gali susidėti su vilkolakiais ir susilaukti vaikų metamorfų, bet jų žmonių pavidalas gali būti ir vilkas.

ŽMONĖS

Kitaip - aukos. Jais būti nes smagiausia. Jie gali ieškoti visų antgamtinių būtybių ir jas žudyti ir tuo pačiu žiūrėti, kad pats nebūtų nužudytas ir netaptų maistu. bet šiaip paprasti žmonės nieko nežino apie kitas būtybes.
Pasitaiko įvairių galių valdytojų, ar stichijų, ar minčių skaitytojų ir panašiai.


Persivertimas


VAMPYRAI

Vampyrų persikeitimas vyksta sumaišant kraują. Galima įsipjauti delną ir įpjauti delną žmogui, juos suglaudus pradės kraujo maišymasis, kuris yra labai skausmingas, nors trunka tik kokias 2 minutes. Paskui vampyras turi užspjauti ant žaizdos ir ji po truputį sugis, bet perkeistajam toje vietoje liks melsvas randas, tai taip pat yra vampyrų skiriamasis ženklas. bet perkeistasis pradės keistis pamažu. Pradės balti, trokši kraujo, taip sakant jis tiesiog numirs, bet liks gyvas.

Vilkolakiai

Vilkolakiai yra perkeičiami įkandimu. Jei tiksliau, mėsos išplėšimu. Ir kas šiurpiausia - tai vilkolakis turi padaryti būdamas žmogaus pavidale. Įsikibti į kurią nors kūno dalį dantimis ir išplėšęs gabalą mėsos palaižyti grynai mėsą, tad turi nulaižyti ir kraują valdydamas valdyti poreikį žudyti. Tai yra tikrai labai sunku padaryti. Paskui, vilkolakiui reikia suėsti pusę išplėštosios mėsos dalies vis dar būnant žmogumi, o kitą - būnant vilku. Tada vilkolakis turi dar kartą aplaižyti žaizdą būdamas vilku ir viskas. persikeitimas vyksta. Perkeistasis, žinoma jausdamas didžiulius skausmus, po truputį stebi kaip jungiasi jo audiniai, kaip jie keičiasi. pro išplėštą vietą jis viską mato, kol galiausiai viskas sugyja ir ten ir atrodo lyg nieko nebūtų buvę. tai užtrunka apie 2 savaites. paskui perkeistasis persikeičia į vilką visai netinkamoje vietoje, kad ir bučiuodamas merginą ar vaikiną ir kyla didelė rizika ką nors nužudyti, bet pirmasis kartas būna toks. Po kurio laiko perkeistasis apsipranta ir pradeda save kontroliuoti.

Metamorfai

Jais gimstama. Jei tėvas buvo metamorfas, bus ir vaikas, išimčių nėra. Tik gali keistis gyvūno pavidalas.

Žmogus

Paprastas neperkeistas žmogus. Toks gimė. Turi bambą. Gal tai ir yra žmogaus skiriamasis ženklas ;DD Ypatingos galios įgimstamos, pasireiškia jau vienerių metukų amžiaus.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Rasės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mysterious Forest :: Pradžia :: Information-
Pereiti į: